[su_button url="https://nasirloo.com/membership-on-channel-telegram/" target="blank" size="10"]مزاياي عضويت درکانال تلگرام گروه موفقيت نصيرلو(براي اطلاعات بيشترکليک کنيد)[/su_button]

بهترين سال زندگي شما!

امسال مي تواند بهترين سال زندگي شما باشد به شرط اينکه شما بخواهيد!؟

با توجه به چهارمين تعريف سواد که توسط يونسکو به صورت رسمي اعلام شده، باسواد کسي است که بتواند از خوانده ها و

دانسته هاي خود تغييري در زندگي خود ايجاد کند.

من به عنوان فردي که سالهاست در رشد فردي و قانون جذب و هوش مالي در حال مطالعه و برگزاري همايش و کلاس هستم به

اين تعريف چند نکته هم اضافه مي کنم.

سال جديد مي تواند براي شما بهترين سال عمرتان باشد به شرطي که سپاسگزار داشته هايتان باشيد و تمرکزتان را بر روي خواسته

هايتان بگذاريد.

شما با اين دو کار به بهترين وجه تغيير خواهيد کرد!چرا که از آنچه مي خواهيد بيشتر تجربه خواهيد کرد و به همان نسبت

زندگيتان تغيير خواهد کرد.

شايد بعضي بگويند با اين سفارشات چگونه مريضي و اتفاقات عجيب و غريب اطراف را مديريت کنيم؟

در جواب بايد گفت:شما بايد روشهاي جلوگيري از بيماري را بياموزيد و رعايت کنيد ولي اخبار بيماريها،سيل و ناخواسته ها

را پيگيري نکرده و به آنها فکر نکنيد.

اميدوارم با عمل به اين سفارشات بهترين سال عمرتان را تجربه کنيد.

با ما همراه باشيد.

عليرضانصيرلو

تصويري: "  بهترين سال زندگي شما! "

منتظر نظرات ارزشمندشما در اين صفحه هستيم.

لطفا اين مطلب را به اشتراک بگذاريد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

داودچت,داود چت,داوودچت,داوود چت,داودگپ,داوودگپ دانلود عکس متن دار با کیفیت HD خرید کفش و کتانی اسپرت ثبت نام در بورس Yolanda نگین کویر Matt کسب درامد از اینترنت طراحی و اجرای انواع نماهای سیمانی و سنگ ساختمان philippines dates fruit sale