روانشناسي پول

احتمال زياد خيلي از ما دوست داريم در فراواني پول زندگي کنيم وهرچه را اراده مي کنيم بتوانيم تهيه نماييم ولي نمي دانيم چه احساسي نسبت به پول داريم؟وحتي نمي دانيم براي فراواني پول نياز داريم احساس خود را نسبت به پول بدانيم وآن احساس را عالي کنيم. روانشناسي پول يک سوال: چرافکر مي کنيم با داشتن احساس بد ، بايد مقدار زيادي پول بدست بياوريم؟چه چيزي در دنياي مادي چه چيزي اينگونه است که پول اينگونه باشد؟ آيا تا به حال از خودمان پرسيده ايم اگر نسبت به چيزي در جهان مادي احساس بدي داشته باشيم چرابايداز آن بيشتر در زندگيمان بدست بياوريم؟! تکنيک جالبي به شما آموزش مي دهم لطفا آن را الآن آزمايش کنيد تا ببينيد چهاحساسي نسبت به پول داريد؟ برگه سفيدي برداريد وروي آن بنويسيد:من چه احساسي نسبت به پول دارم؟ لطفا هراحساسي داريد صادقانه وطولاني بنويسيد.اين يک کار روانشناسانه است که علت نداشتن پول زياد را در زندگي شما از ذهن واحساس شما بيرون مي کشد فقط اگر خسته هستيد وناآرام لطفا در وقت ديگري حتما اين تمرين را انجام دهيد. به تعدادي از جوابهاي در مورد اين سوال دقت کنيد.آيا جوايهاي شما شبيه اين نوشته هست؟ اي پول تو کجايي؟!پس چرا در زندگي من به صورت فراوان نيستي؟ اي پول اگر به مقدار زياد از تو بدست آورم مشکلم حل مي شود ولي تو از من بدت مي آيد! اي پول چراهرجا مي روم تو از من فرار مي کني!چرا من را دوست نداري؟ اي پول کاش مي فهميدي چقدر به تو براي حل مشکلاتم نياز دارم تا با من قايم موشک بازي نمي کردي! اي پول… وجمله شما که نمي دانم چيست وآيا شبيه اين نوشته ها هست يا خير!اگر شما هم احساسي اينگونه نسبت به پول داريد بدانيد به عنوان يک احساس سنج نسبت به پول بياد بگويم شمابايد خيلي زود روي احساستان نسبت به پول کار کنيدوبدانيد با اين احساس اگر دوهزار سال هم در اين جهان زندگي کنيد مطمئن باشيد هيچوقت پول زيادي نخواهيد داشت! راهها وتکنيکهاي زيادي براي بدست آوردن احساس خوب نسبت به پول وجود دارد که در طول زمان با تمرين وممارست مي توانيد احساستان را نسبت به پول خوب وعالي کنيد واز اين نمادارزشمند براي رسيدن به اهداف وآرزوهاي متعالي خود بهترين استفاده را بنماييد. يک تکنيک مهم براي بدست آوردن احساس خوب نسبت به پول: شما بايد در تمام دريافتي ها وپرداختهاي پولي خود احساس خوب داشته باشيد.اگر هنگام دريافت حقوق خودتان يا پرداخت صورتحساب گاز يابرق ياهر هزينه اي احساس بدي داريد يا هيچ احساسي نداريد بايد حتما شروع به تمرين کنيد تا هميشهدر هنگام دريافتها يا پرداختهاي مالي خود خوشحال باشيد. تکنيک: هروقت چک حقوق خود را دريافت کرديد يا احيانا برايتان پيامک بانک مبني بردريافت حقوقتان رسيد،چشمانتان را ببنديد،خدارابه خاطر دريافت اين پول سپاسگزاري کنيد وبه اين فکر کنيد چقدر خوب است که شغل داريد وبه موقع حقوقتان را دريافت مي کنيد ومي توانيد هزينه روزمره خود را باآن پرداخت کنيدواز اعماق وجوداحساس خوب را تمرين کنيد. هنگام پرداخت هزينه هاي زندگي خود مثلا پرداخت قبض برق روي آن بنويسيد خدايا سپاسگزارم ،خدايا سپاسگزارم خدايا سپاسگزارم پرداخت شد!وبه اين فکر کنيد که شرکت برق با اين خدمت برق به شما چقدر به شمالطف کرده وشما را از تاريکي نجات داده وبسياري از کارهاي خانه را برق انجام داده ايد وپس از پرداخت قبض برق به اين فکر کنيد که باپرداخت اين قبض شرکت برق مي تواند بهتر خدمت رساني کند وبا پول شما مي تواند به کارمندانش حقوق بدهد. با تمرين اين تکنيک قوي احساس خود را در طول زمان نسبت به پول عالي خواهيد کرد وبه طبع پول بسيار زيادي هم بدست خواهيد آورد. نتيجه گيري: يادمان باشد پول يک انرژي است وبايد طوري با آن برخورد کنيم که هميشه در زندگي ما جرياني سيال وهميشگي داشته باشدو با احساس بد نسبت به آن، باعث بند آمدن اين انرژي نشويم.

عليرضا نصيرلو

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : نسبت ,کنيد ,بدست ,زندگي ,پرداخت ,تمرين ,تمرين کنيد ,خدايا سپاسگزارم ,آوردن احساس ,بدست آوردن ,براي بدست ,بدست آوردن احساس
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اخرین اخبار تعطیلی / سریال/ ورزشی و... Laura Brandon مزه ی گَسِ عصرِ چهارشنبه! Kristen دانلود کتاب |انشا |تحقیق درباره ی|مقاله Gamers Ground اجاره تاج گل ترحیم و شادی به نفع ایتام وبلاگ حنانه اسماعیلی آنلاین